Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД /2020.03.30-2020.04.03/

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД

2020 оны 03 дугаар сарын 30-ны өдөр Даваа ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

2

Л.Ариунцэцэг

Ш.Аззаяа

Б.Баярхүү

 

08:00

№103

 

3

Л.Ариунцэцэг

А.Эрдэнэбилэг

Н.Ууганбилэг

 

09:00

№103

 

4

Л.Ариунцэцэг

Ш.Уранчимэг

 

 

11:00

№103

 

 

Л.Ариунцэцэг

Ё.Баярсайхан

Б.Намжилмаа

 

10:00

№103

 

5

Б.Хишигдаваа

Б.Энхбаяр

Неман констракшн ХХК

М.Энхболд

14:00

№103

 

6

Б.Хишигдаваа

М.Жураа

 

 

15:00

№103

 

7

Б.Хишигдаваа

Х.Мөнхтөр

 

 

15:30

№103

 

8

Б.Бямбасүрэн

Болдхүү

Золзаяа

Д.Оюунчимэг

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

10:00

№106

 

9

Б.Бямбасүрэн

Хөүп таун

Баясгалан

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

09:00

№106

 

10

Б.Бямбасүрэн

Баянмөнх

 

 

08:00

№106

 

11

Б.Бямбасүрэн

Чулуунбаатар

 

 

08:30

№106

 

12

Б.Бямбасүрэн

Цэцгээ

 

 

14:00

№106

 

13

Б.Бямбасүрэн

Капитрон банк

Дэлгэрцэцэг

Очгэрэл

 

15:30

№106

 

2020 оны 03 дугаар сарын 31ий өдөр Мягмар гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Хишигдаваа

Ж.тунгалаг

Х.Энхдалай

Х.Оюунбат

08:00

№103

 

2

Л.Ариунцэцэг

Их хаадын цуваа

М.Амартунгалаг

Ц.Мөнгөнцацрал

Х.Оюунбат

09:00

№103

 

3

Б.Бямбасүрэн

Солонго, Цогзолмаа

Нармандах анр

Ж.Нямаа

10:00

№106

 

4

Б.Бямбасүрэн

Батням

Ууганцэцэг

С.Болортуяа

14:00

№106

 

5

Б.Бямбасүрэн

Хаан банк

Баярсайхан

 

08:30

№106

 

6

Б.Бямбасүрэн

Сүхбат

Шоовдор

 

15:00

№106

 

7

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Алгирмаа

Б.Батбаяр

 

14:00

№103

 

8

Б.Дэлгэрцэцэг

А.Баярсүрэн

Б.Адъяасүрэнбаатар

С.Дуламрагчаа

С.Төмөрчулуун

10:00

№103

 

9

Б.Хишигдаваа

Ш.Ганзориг

Т.Ариунжаргал

 

17:00

№106

 

10

Б.Хишигдаваа

Л.Ариунцэцэг

Р.Үүрийнтуяа

Харх ХХК

Л.Батдэлгэр

Д.Оюунчимэг

15:00

№103

гомдол

2020 оны 04 дүгээр сарын 01ий өдөр Лхагва гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Дэлгэрцэцэг

Голомт банк

Д.Баярсайхан

Я.Эрдэнэбат

14:00

№103

 

2

Б.Дэлгэрцэцэг

Д.Ариунтунгалаг

О.Ганзориг

 

08:30

№103

 

3

Б.Дэлгэрцэцэг

Бигэр шимт элс ХХК

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

Б.Нандинчулуун

10:00

№103

 

4

Б.Бямбасүрэн

Л.Ариунцэцэг

Б.Хишигдаваа

Баттөр

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

Р.Нямцэрэн

10:00

№106

И/Т

5

Б.Бямбасүрэн

С.Ганболд

 

 

08:30

№106

 

6

Б.Бямбасүрэн

Байгалмаа

Бүрэнжаргал

хаалттай

14:00

№106

 

7

Б.Бямбасүрэн

Улаанхүү

Урангоо

Д.Оюун-Эрдэнэ

14:00

№106

хаалттай

8

Б.Бямбасүрэн

Оюунжаргал

 

 

08:00

№106

 

2020 оны 04 дүгээр сарын 02ы өдөр Пүрэв гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

 

Б.Хишигдэлгэр

Э.Довжид

 

08:30

№103

 

2

Р.Үүрийнтуяа

Ч.Цэгмэд

 

 

08:00

№103

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Б.Даваадорж

 

 

09:30

№103

 

4

Р.Үүрийнтуяа

Д.Мянганчулуун

 

 

10:00

№103

 

5

Р.Үүрийнтуяа

ДУЭЯ ХХК

Я.Цэгмэд-Од

 

10:30

№103

 

6

Б.Хишигдаваа

Б.Шагдар

 

Ц.Мөнхтуяа

08:30

№106

 

2020 оны 04 дүгээр сарын 03ий өдөр Баасан гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Ч.Сайнжаргал

Н.Оюун-Эрдэнэ

Ц.Энхтуяа

14:00

№103

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

 

Хэрэгцээт веб линк

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00