Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД /2020.04.13-2020.04.17/

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД

2020 оны 04 дүгээр сарын 13-ны өдөр Даваа ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Бямбасүрэн

Б.Эрдэнэдалай

Ц.Сэрээтэргочоо

Х.Оюунбат

08:00

№103

 

2

Р.Үүрийнтуяа

П.Түвшинжаргал

Э.Гэрэлсүрэн

М.Ганзориг

Э.Түмэнбаяр

10:00

№103

 

3

Л.Ариунцэцэг

Х.Цэрэннадмид

Д.Оюун

М.Мэндбаяр

Д.Оюун

08:00

№106

 

4

Б.Бямбасүрэн

Ц.Болдхүү

Г.Золзаяа

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

Э.Түмэнбаяр

Д.Оюунчимэг

14:00

№106

 

5

Б.Бямбасүрэн

Батням

Ууганцэцэг

Болортуяа

10:30

№106

 

6

Б.Бямбасүрэн

Голомт банк

 

 

08:00

№103

 

7

Б.Бямбасүрэн

Болорчимэг

 

 

08:30

№107

 

8

Б.Бямбасүрэн

Эрдэнэчимэг

Н.Даваахүү

 

 

09:00

№103

 

9

Б.Бямбасүрэн

Цолмон

 

Д.Оюунчимэг

09:30

№103

 

10

Б.Дэлгэрцэцэг

Н.Туул

Ц.Энхтүвшин

 

14:00

№103

 

11

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Хишигдаваа

Л.Ариунцэцэг

Б.Нацагням

 

Р.Нямцэрэн

15:00

№103

 

2020 оны 04 дүгээр сарын 14ий өдөр Мягмар гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Ч.Сайнжаргал

Н.Оюун-Эрдэнэ

М.Мэндбаяр

М.Ганзориг

Э.Түмэнбаяр

Р.Цэрэнханд

Ц.Энхтуяа

08:30

№103

 

2

Р.Үүрийнтуяа

Д.Чимэдлхам

Г.Батбилэг

Д.Наранхүү

Ж.Нямаа

10:00

№103

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Капитал банкны эрх хүлээн авагч

Чингисийн чулуу

 

14:00

№103

 

4

Р.Үүрийнтуяа

Голомт банк

 

 

08:00

№103

 

5

Р.Үүрийнтуяа

Орхон аймаг дахь Монгол банкны хэлтэс

 

 

15:00

№103

 

6

Р.Үүрийнтуяа

Ж.Мэндбаяр

 

 

15:30

№103

 

7

Р.Үүрийнтуяа

Б.Цогзолмаа

 

 

16:00

№103

 

8

Б.Хишигдаваа

Г.Наранчимэг

 

 

09:00

№103

 

9

Л.Ариунцэцэг

Б.Хонгорзул

П.Наранбямба

Д.Оюунчимэг

Б.Болортуяа

08:00

№106

 

10

Л.Ариунцэцэг

Нэт капитал финанс ББСБ

Д.Сосорбарам

М.Дашням

10:00

№106

 

11

Л.Ариунцэцэг

Д.Даваажав

 

 

14:00

№106

 

12

Л.Ариунцэцэг

Ж.Ренчинванжил

 

 

14:30

№106

 

13

Л.Ариунцэцэг

Я.Цэцгээ

 

 

15:00

№106

 

14

Л.Ариунцэцэг

С.Ганчимэг

 

 

15:30

№106

 

2020 оны 04 дүгээр сарын 15ий өдөр Лхагва гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

 

 

 

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Дэлгэрцэцэг

Ц.Оюунцэцэг

 

 

08:30

№103

 

2

Б.Дэлгэрцэцэг

О.Хандмаа

 

 

09:00

№103

 

3

Б.Дэлгэрцэцэг

Ж.Нэргүй

А.Эрдэнэчулуун

 

 

09:30

№103

 

4

Б.Дэлгэрцэцэг

Монгол банк

 

 

10:00

№103

 

5

Б.Дэлгэрцэцэг

С.Болоож

 

 

10:30

№103

 

6

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Наранбаатар

С.Ариунаа

 

14:00

№106

 

7

Б.Бямбасүрэн

Мөнгөншагай

Ундармаа

 

10:00

№106

 

8

Б.Бямбасүрэн

Анужин

С.Ариунаа

 

09:00

№106

 

9

Б.Бямбасүрэн

Оюун-Эрдэнэ

Болортуяа

 

15:30

№106

 

10

Б.Бямбасүрэн

Харх

Батдэлгэр

Д.Оюунчимэг

14:00

№106

 

2020 оны 04 дүгээр сарын 16ы өдөр Пүрэв гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Хишигдаваа

П.Рэнчиндорж

Б.Чулуунбаатр

М.Бумаа

14:00

№106

 

2

Б.Хишигдаваа

Л.Бат-Очир

 

Прокурор

Ц.Мөнхтуяа

09:00

№103

 

3

Б.Хишигдаваа

Д.Толя

 

 

10:00

№103

 

4

Б.Хишигдаваа

Б.Норжинцэрэн

 

 

11:00

№103

 

5

Б.Бямбасүрэн

Бос-Эрдэнэ ХХК

Оюун

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

Э.Түмэнбаяр

08:30

№106

 

6

Б.Бямбасүрэн

Сүхбат

Шоовдор

 

14:00

№103

 

7

Б.Бямбасүрэн

Л.Ариунцэцэг

Б.Хишигдаваа

Цэндсүрэн

Баярдаваа

 

15:30

№106

 

8

Л.Ариунцэцэг

Бамбай фарма ХХК

Маэстро ресторан

Одонтунгалаг

О.Сарантуул

Жинчив

09:00

№106

онлайн

2020 оны 04 дүгээр сарын 18ий өдөр Баасан гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Хишигдаваа

Г.Сарантуяа

Э.Баттулга

О.Сарантуул

09:00

№103

 

2

Б.Хишигдаваа

П.Рэнчиндорж

Б.Чулуунбаатр

М.Бумаа

10:30

№103

 

3

Б.Дэлгэрцэцэг

А.Баярсүрэн

Б.Адъяасүрэнбаатар

С.Дуламрагчаа

Р.Цэрэнханд

Төмөрчулуун

09:00

№106

 

4

Б.Дэлгэрцэцэг

Бигэр шимт элс ХХК

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

Р.Цэрэнханд

14:00

№106

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

Хэрэгцээт веб линк

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00