Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ИРГЭНИЙ ХЭРГҮҮД /2020.04.27-2020.04.30/

 

2020 оны 04 дүгээр сарын 27-ны өдөр Даваа ГАРАГ

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Б.Эрдэнэбилэг

 

Прокурор

Б.Оюун-Эрдэнэ

08:00

№106

 

2

Л.Ариунцэцэг

В.Баярманхан

 

 

09:00

№106

 

3

Л.Ариунцэцэг

Г.Ган-Эрдэнэ

 

 

09:30

№106

 

4

Л.Ариунцэцэг

Оргилдэлгэр ХХК

Эрдэнэт фүүдс ХХК

 

14:00

№103

 

5

Л.Ариунцэцэг

Б.Дэлгэрцэцэг

Р.Үүрийнтуяа

Л.Батчимэг

Ж.Дагвадорж

 

10:00

№106

 

6

Р.Үүрийнтуяа

Ч.Сайнжаргал

Н.Оюун-Эрдэнэ

Р.Цэрэнханд

Ц.Энхтуяа

М.Ганзориг

М.Мэндбаяр

Э.Түмэнбаяр

15:00

№106

 

7

Б.Хишигдаваа

ОА дахь Монгол банкны хэлтэс

 

 

08:30

№103

 

8

Б.Дэлгэрцэцэг

П.Пүрэвдолгор

Б.Батбаяр

 

14:00

№106

 

9

Б.Дэлгэрцэцэг

М.Батзаяа

 

 

10:00

№103

 

 

2020 оны 04 дүгээр сарын 28-ний өдөр Мягмар гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Бямбасүрэн

Лхагважав

 

 

08:30

№106

 

2

Б.Бямбасүрэн

Булгаа

 

 

09:00

№106

 

3

Б.Бямбасүрэн

Нямдэлгэр

Б.Оюунчимэг

 

09:30

№106

 

4

Б.Бямбасүрэн

Цэдэндорж

 

 

10:00

№106

 

5

Б.Бямбасүрэн

Ариунзаяа

 

 

10:30

№106

 

6

Б.Бямбасүрэн

Бэрс финанс

Чингис

 

14:30

№106

 

7

Б.Хишигдаваа

Энхзаяа

Ч.Дашболд нар

 

09:00

№103

 

8

Л.Ариунцэцэг

Б.Нэргүй

Д.Батхишиг

М.Ганзориг

14:00

№103

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2020 оны 04 дүгээр сарын 29-ний өдөр Лхагва гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

 

 

 

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Л.Ариунцэцэг

Б.Хонгорзул

Наранбямба

Оюунцэцэг

Болортуяа

14:00

№106

 

2

Б.Бямбасүрэн

Ариунжаргал

Ганцолмон

 

14:30

№106

 

3

Б.Бямбасүрэн

Анужин

Ариунаа

М.Мэндбаяр

15:30

№106

 

4

Б.Дэлгэрцэцэг

Б.Бямбасүрэн

Б.Хишигдаваа

П.Сүнжидмаа

Б.Дорждагва

Х.Баянмөнх

О.Сарантуул

08:00

№106

 

 

2020 оны 04 дүгээр сарын 30-ны өдөр Пүрэв гараг

 

Шүүгч, шүүх бүрэлдэхүүн

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Өмгөөлөгч, Итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Р.Үүрийнтуяа

Голомт банк ХХК

Базарсад нар

 

08:00

№106

 

2

Р.Үүрийнтуяа

Б.Эрдэнэбулган

Г.Отгонжаргал

 

08:30

№106

 

3

Р.Үүрийнтуяа

Л.Түвшинжаргал

Э.Гэрэлсүрэн

 

09:30

№106

 

4

Р.Үүрийнтуяа

Ш.Хилчин

М.Баярмаа нар

Ц.Энхтуяа

10:30

№106

 

5

Б.Хишигдаваа

Б.Галбадрах

Эрдэнэт үйлдвэр ТӨҮГ

Д.Наранхүү

09:00

№103

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

 

 

Хэрэгцээт веб линк

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00