Orkhon_tg@shuukh.mn      (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ ЭРҮҮГИЙН ХЭРГҮҮД /2020.07.20-2020.07.24/

 

  2020 оны 07 дугаар сарын 20-ны өдөр                                                                                                             Даваа ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Дашдондог нар

ЭХТА

17.1-3.1, 2.1, 18.6-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

Ж.Байгалмаа

Р.Цэрэнханд

З.Баттулга

Ю.Ганбат

Б.Оюун-Эрдэнэ

09:00

№104

И/Т

2

Б.Анужин

ЭХТА

20.7-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

Б.Долгорсүрэн

Л.Энхтайван

15:00

№104

 

3

О.Баасанхүү

ЭХТА

11.6-1, 12.1-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

Ц.Энхтуяа

Р.Цэрэнханд

Ц.Лхамсүрэн

09:30

№104

 

2020 оны 07 дугаар сарын 21-ний өдөр                                                                                                              Мягмар ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Ж.Энхбаяр

Э.Өлзийнаран

А.Оюунбилэг

ЭХТА

17.4-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

Х.Оюунбат

М.Мэндбаяр

Э.Түмэнбаяр

Б.Оюун-Эрдэнэ

09:00

№104

 

2

Ж.Мягмарсүрэн

ЭХТА

11.6-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

Д.Оюунчимэг

Р.Цэрэнханд

Ц.Лхамсүрэн

15:00

№104

 

2020 оны 07 дугаар сарын 22-ны өдөр                                                                                                                Лхагва ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

З.Болдбаатар

ЭХТА

11.4-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

Д.Энхбаяр

Чинзориг

Л.Энхтайван

09:00

№104

 

2

Х.Эрдэнэ-Очир

ЭХТА

11.6-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

Ц.Энхтуяа

Ц.Лхамсүрэн

14:00

№104

 

2020 оны 07 дугаар сарын 23-ны өдөр                                                                                                                Пүрэв ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Д.Мөнхсүрэн

ЭХТА

24.6-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

 

С.Батмөнх-Очир

09:00

№104

нээлттэй

2

Д.Өлзийсайхан

ЭХТА

11.6-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

Т.Эрдэнэзаяа

Л.Энхтайван

14:30

№104

 

3

Б.Батболд

ЭХТА

11.6-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

 

С.Батмөнх-Очир

10:00

№104

 

2020 оны 07 дугаар сарын 24-ны өдөр                                                                                                                Баасан ГАРАГ

 

Шүүгдэгчийн овог нэр

Эрүүгийн хуулийн зүйл

Шүүх бүрэлдэхүүн

Өмгөөлөгч

Улсын яллагч

Шүүх хуралдааны цаг, танхим

Бусад

1

Б.Оргилмаа

ЭХТА

17.1-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

М.Бумаа

Л.Оюунтуяа

09:00

№104

 

2

Т.Баасанжаргал

Б.Оюумаа

ЭХТА

17.4-2.1, 18.6-1

Ш.Эрдэнэцэцэг

М.Бумаа

Б.Оюун-Эрдэнэ

14:30

№104

 

 

Зар гаргасан: МЭДЭЭЛЭЛ ЛАВЛАГААНЫ МЭРГЭЖИЛТЭН Б.МАРАЛМАА

Утас: 70356039 Вэб сайт www.court.or.gov.mn

 

Хэрэгцээт веб линк

  Холбоо барих
  Орхон аймаг дахь Шүүхийн тамгын газар

Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг Шүүхийн байр

 

Утас : (+976) 7035-6039, (+976) 7035-2614, (+976) 7035-7306, (+976) 7035-7305
И-мэйл : Orkhon_tg@shuukh.mn
Цагийн хуваарь : 08:00 - 12:00, 14:00 - 18:00